KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16857005
nr 1685 7005
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, Tennisbollar. Olja på duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 75x105 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 mars 2025
kl 20:09:18
5/3 13:23:42
5/3 13:24:17
Christer Sandelin
Läs mer om Christer Sandelin